Daj się usłyszeć - obok wideo udostępniaj mp3

Daj się usłyszeć - obok wideo udostępniaj mp3

zrób to lepiej

Dziś każdy chce zaistnieć w internecie i telewizji. A co z radiem? Jak dotrzeć do niego z wypowiedzią Twojego eksperta i czy nadal warto to robić?

Media się zmieniają. Tak jak telewizja nie umiera, ale zmienia swój format i przechodzi do internetu, tak samo radio podlega przekształceniom. Nadal istnieje to rozumiane klasycznie, ale rosnącą popularnością cieszą się audycje internetowe i podcasty. To w dalszym ciągu kanał, w którym warto zaistnieć.

Z materiałów zamieszczanych w infoWire.pl korzystają również radia. Jest to dla nich przyjazne, dlatego że oprócz wideo przy informacji redakcyjnej, zamieszczamy również ścieżkę mp3 do pobrania.

Jeśli jesteś naszym Klientem i Twój newsroom posiada obsługę hostingu własnego wideo, w prosty sposób możesz sam oddzielić dźwięk od swojego wideo i tym samym rozszerzyć grono dotarcia o dziennikarzy radiowych. Jak to zrobić?

1. Dodaj wideo

Wybierz miejsce (sekcję oraz katalog), do którego chcesz załadować plik wideo. Zależnie od sposobu w jaki oprogramowany jest Twój newsroom, w niektórych pozostanie on ukryty (domyślnie sekcja "Biblioteka plików), a w innych dostępny w mediatece do pobrania dla mediów (domyślnie sekcja "Materiały dla mediów”).

klatka startowa_1.png

Poczekaj aż plik zostanie załadowany do systemu.

klatka startowa_2.png

2. Konwertuj do formatu mp3

Wejdź w szczegóły załadowanego pliku i odszukaj zakładkę „Wersje pliku”. Kliknij przycisk „Dodaj wersję” i z rozwijanego menu wybierz „.Konwertuj do: MP3”.

konwersja mp3.png

mp3.png

To wszystko. Po konwersji na stronie z plikiem powinien pojawić się przycisk umożliwiający pobranie ścieżki dźwiękowej. Jeśli funkcja nie jest oprogramowana w Twoim newsroomie, odezwij się do nas: support@netpr.pl